Arşivimiz

GKV ÖZEL LİSELERİ MÜDÜRLÜĞÜNE ENGİN BİBA ATANDI

GKV ÖZEL OKULLARI GÜÇLÜ AKADEMİK KADROSUYLA 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR 

GKV ÖZEL LİSELERİ MÜDÜRLÜĞÜNE ENGİN BİBA ATANDI 

Akademik başarılarının yanı sıra spor ve sanat alanlarında da elde ettiği başarılarıyla 57 yıldan bu yana bölgenin ve ilimizin gururu Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları güçlü ve donanımlı öğretmen ve idareci kadrosuyla 2020 -2021 eğitim-öğretim yılına hazır. 

Yeni eğitim-öğretim yılında GKV Yönetim Kurulu kararıyla GKV Özel Liseleri Müdürü olarak atanan Engin BİBA göreve başladı.

Akademik donanımı ile okullarımızın liseler bölümüne okul müdürü olarak katkı sunacak olan Biba, Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2004-2005 yıllarında Kosova Topluluklar ve Geri Dönüş Bakanlığı’nda Koordinatör olarak görev yapan Biba, Yeni Dönem Gazetesi’nde psikoloji içerikli köşe yazıları yazdı. Kosova Türk Öğretmenler Derneği’nde lise son sınıf öğrencilerine yönelik rehberlik etkinlikleri ve dernek faaliyetleri çerçevesinde düzenlenen kurultaylarda çeşitli sunumlar düzenledi. Biba aynı zamanda Ankara’da bulunan bir özel okulda Rehber öğretmen, Müdür Yardımcısı, Müdür ve Eğitim Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. 2017-2019 yılları arasında GKV Özel Liselerinde Müdür Yardımcısı, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Sınav Hazırlık Koordinatörü olarak görev yapan Engin BİBA, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında GKV Özel Liseleri Müdürü olarak atandı. 

GKV Özel Liseleri Müdürü Engin BİBA’ya yeni görevinde başarılar dileriz. 

#GaziantepKolejVakfı

#GKVÖzelLiseleri


 

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır