Arşivimiz

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI İLE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ile Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi arasında imzalanan protokolle; eğitim, bilim, projeler ile sosyal ve kültürel faaliyetler gibi birçok alanda işbirliğinin gerçekleştirilmesi için önemli bir adım atıldı.

İmzalanan protokolde; Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından okullarımızda eğitim alt yapısının geliştirilmesi, öğretim programlarının zenginleştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi ve eğitim - öğretim desteği sağlanmasının yanı sıra; okulumuz öğrencilerinin üniversitenin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret etmesi, öğretim üyeleri tarafından lise öğrencilerine ders verilmesi, ortak proje önerileri hazırlanması, yürütülmesi, uluslararası programlara birlikte proje sunulması gibi birçok başlık yer alıyor.

Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket ERSOY, Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü İsmet TİRYAKİ ve Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih ÖZMANTAR’ın imzaladığı protokolle eğitime ve bilime katkı sağlayacak birçok ortak çalışma ve proje yürütülecektir.


 

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır