Arşivimiz

GKV ÖZEL OKULLARI GELENEKSEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ BALOSU COŞKUYLA GEÇTİ

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında görev yapan tüm öğretmenlerin onuruna Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü Balosu düzenlendi. GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, yarım asırdan fazla bir zaman diliminde GKV Özel Okullarının Gaziantep’in birçok alanda markalaşmasında önemli roller üstlendiğini ifade ederek eğitime katkı sağlayan ve özveriyle görevlerini yerine getiren öğretmenleri kutladı.

Anadolu’nun yarım asırdan fazla bir zamandır eğitimle aydınlatılmasında ve binlerce öğrenciyi yetiştirerek Türkiye’nin eğitim alanında kalkınmasına destek veren Gaziantep Kolej Vakfı’nın kuruluşunun 56. yılında öğretmenleri onuruna balo düzenlendi. Geleneksel Öğretmenler Günü Balosu'na; Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, Celal Ersoy, Mütevelli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Kıratlı, Aysel Tokatlı, Esin İncioğlu, Mustafa Özgün, İrfan Elboğa, Rıdvan Köksüzer, Sadettin Yazıcı, GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, GKV Mezunlar Derneği Başkanı Murat Mıhçıoğlu, okul müdürleri, bölüm başkanları, idareci ve öğretmenler katıldı.

GKV Mütevelli-Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nüket Ersoy tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bünyesinde 5,10,15, 20,25 ve 30 yıl görev yapmış öğretmen ve çalışanlara kıdem plaketleri ve hizmet şeref madalyaları, GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir, GKV Özel Ortaokulu Müdürü Abdullah Dağlı, GKV Özel İlkokul Müdürü Uğur Özeren, GKV Özel Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut, Yabancı Diller Bölüm Başkanı Selin Yaman, Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanı Hayal Bazoğlu, Rehberlik Bölüm Başkanı Fatma Hekim’e de emeklerinden ötürü çiçekleri Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü Sayın İsmet Tiryaki tarafından takdim edildi. Gecede 19 yıl boyunca GKV Özel İlkokulu Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan emekli öğretmenimiz Canan Canbolat’a da özverili çalışmalarından dolayı kıdem plaketi takdim edildi.Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy da kurumda görev yapan tüm öğretmenler adına Genel Müdür İsmet Tiryaki’ye günün anısına çiçek takdim ederek teşekkür etti.


 

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır