Arşivimiz

DANSIN RENKLERİ GÖSTERİSİ BU YIL “7 BÖLGE 7 RENK” TEMASIYLA SAHNELENDİ

GKV Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinin performanslarından oluşan “Dansın Renkleri Gösterisi” geçtiğimiz Cumartesi günü Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

Gösteriye Gaziantep Vali Yardımcısı Sayın Hüseyin Yılmaz, GKV Mütevelli Kurulu Üyesi Sayın Osman Kıratlı, GKV Özel Okulları Genel Müdürü Sayın Müfit Taşlıyar, Genel Müdür Yardımcıları Sayın Can Hoşcan, Sayın İsmet Tiryaki, GKV Özel İlkokul Müdürü Sayın Mustafa Şenel, idarecilerimiz, GKV Özel İlkokulu 4. sınıf öğretmenlerimiz ve çok sayıda veli katıldı.

Açılış konuşmasını GKV Özel İlkokul Müdürü Sayın Mustafa Şenel’in, danışmanlığını Halk Dansları Öğretmenleri Sayın Tülay Kıratlı ve Sayın Ayşe Güner'in yaptığı gösteride toplam 150 ilkokul 4. sınıf öğrencisi performans sergiledi.

Ülkemizin her bölgesinden yöresel dansların 150 ayrı kıvılcımla izleyicilere ulaştığı gösterinin hazırlıkları yaklaşık 1 yıl sürdü.

Topraklarımızın renkliliğini ve zenginliğini dansla bütünleştiren Anadolu'yu ve medeniyetleri sanatla, her bir öğrencimizin ayrı bir kıvılcımla bizlere yansıttığı gösteri bu yıl 7 Bölge, 7 Renk temasıyla 5. kez sahnelendi.

Gösteri 10. Yıl Marşı ve emek veren tüm öğretmenlerimize çiçek takdim töreni ile son buldu.


 

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır