Çocuk ve medya Kongresi’nde Oya suran, medyanın çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini yaptığı sözlü sunumla, çocuk delegelere anlattı.
Oya SURAN - MEDYANIN ÇOCUKLAR ÜZERİNDEKİ OLUMSUZ ETKİLERİ
Çocuk ve medya Kongresi’nde Zeynep Arpacıoğlu “Kim bu Zeynep” adlı kısa filmiyle televizyonun gençler üzerindeki olumsuz etkilerini çarpıcı bir şekilde ortaya koydu.
![](zeynep.png)
Bunun yanısıra Deniz Erdoğan ve Dilara Petek isimli öğrencilerimizin hazırladığı, öğretmenlerimizin ve personelimizin de rol aldığı “medya kurbanı idil’in maceraları” isimli kısa film ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı.
![](deniz-dilara.png)
|