SPORTİF BAŞARILARIMIZ

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU SATRAÇ BAŞARILARIMIZ

03-04 Aralık 2016 (2016-2017 Gaziantep Küçükler İl birinciliği Satranç turnuvası)

11 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ İL 2. SIDIKA TAŞAR 5/E

03-04 Aralık 2016 (2016-2017 Gaziantep Küçükler İl birinciliği Satranç turnuvası)

12 YAŞ GENEL KATEGORİSİ İL 1. ONUR UTKU BATMAZ 7/A

         

 

 

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU DOSTLUK TURNUVASI

6 Kasım 2016 tarihinde büyükşehir belediyesinin hazırlamış olduğu U11 yaş kategorisi dostluk turnuvasında ortaokul futbol takımımız iki galibiyet alarak turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Öğrencilerimizi göstermiş olduğu performanstan dolayı kutlayan okullarımız genel müdür Yrd. Sayın Can HOŞCAN ve ortaokul müdürümüz Sayın Nadir GÜRSEL öğrencilerimize madalya ve kupalarını takdim ederek başarılarının devamını diledi.

         

 

 

GKV’Lİ SPORCULARDAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret eden Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrenci ve idarecileri, eğitime, eğitim kurumlarına, spora ve sporculara sağlanan desteklerden dolayı teşekkür etti.

Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıldönümü ve Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediye Başkanlığınca organize edilen 4. Geleneksel Basketbol Cumhuriyet Kupası’nda ikinciliği elde eden Gaziantep Kolej Vakfı Basketbol Takımı sporcu ve antrenörleriyle GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar, Genel Müdür Yardımcıları Kasım Ateş ve Can Hoşcan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret etti.

Sporcuları karşısında gören Fadıloğlu mutluluğunu dile getirerek belediye olarak sporu ve sporcuyu desteklediklerini bütün sporlara yönelik gerekli alt yapıyı oluşturduklarını ifade ederek Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının yarım asırdan fazla eğitim öğretime destek verdiğini ve bünyesindeki spor takımlarıyla gençlerin spor alanında önemli başarılara imza attığını sözlerine ekledi.

Birçok konuda Şehitkamil Belediyesinden önemli destekler aldıklarını ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar’da Fadıloğlu’na teşekkür ederek “Şehitkamil Belediyesinin eğitim başta olmak üzere eğitim kurumlarına ve özellikle spora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Turnuvalar sırasında sporcularımıza sağlanan imkanlar bizleri için önemli olmuştur. Önümüzdeki süreçlerde takımlarımız her zaman olduğu gibi zirvedeki yerini alırken diğer eğitim kurumlarımıza da örnek olmaya devam edecektir. Öğrencilerimiz ve sporcularımız adına sağladığınız destekler ve sportif organizasyonlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

GKV Özel Okulları basketbol takımı sporcuları da turnuva sürecinde yaşadıklarını ve sporla ilgili gelecekteki planlarını Fadıloğlu ile paylaşarak desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaretin ardından sporcularla hatıra fotoğraf çektiren Rıdvan Fadıloğlu’na GKV Özel Okulları Basketbol takımının bir forması hediye edildi.

         

 

 

GKV’Lİ FUTBOLCULARDAN BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEP SPOR'A DESTEK

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu futbol takımı sporcuları Büyükşehir Gaziantep Spor oyuncularını antrenmanda ziyaret ederek antrenmanları izleyip çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Gaziantep’te birçok spor dalında sporcuya sahip olan GKV Özel Okulları ilk kez kurulan futbol takımıyla da bu sporda da 2016-2017 eğitim öğretim yılında iddialı olacak. Minik sporcular profesyonel ligde oynayan ve Gaziantep’in gururu haline gelen Büyükşehir Gaziantep Spor Kulübü oyuncularını antrenmanlarında ziyaret ederek bir süre çalışmaları izlediler. Daha sonra sporcularla bir araya gelen minik futbolcular merak ettikleri soruları sporcularla paylaştı. GKV Özel Okullarının okul sporlarına büyük önem verdiğini ifade eden GKV Özel Okulları Spordan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan bugüne kadar özellikle salon sorularında ulusal başarılara imza atan GKV Özel Okullarının yeni eğitim öğretim döneminde takımları arasına futbolu da aldığını kaydederek “GKV Özel Okulları okul sporlarının etkin yer aldığı kurumların başında gelmektedir. Gerek takım gerekse bireysel sporlarda faaliyet gösteren okullarımız bu yıl ilk kez kurulan futbol takımı ile bu spor dalında da iddiasını ortaya koyacaktır. Bugün takım sporcularımızla birlikte Büyükşehir Gaziantep Spor takımını sahada antrenman sırasında ziyaret ettik. Sporcularımız hem antrenmanı izledi hem de futbol ile ilgili merak ettikleri birçok sorunun yanıtını profesyonel sporculardan aldı. Önümüzdeki günlerde Büyükşehir Gaziantep Belediye Spor takımını okullarımızda ağırlayacağız. Takımımız bu yıl okul takımlarının katılacağı Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenleyeceği ve Gaziantep’te ki tüm okulların katılacağı liğ ve eleme usulü yapılacak turnuvalara katılacaktır. Temel amacımız öğrencilerimizin yetenekleri doğrultusunda spor dallarında yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve onların sürekli spor yapan bireyler haline gelmesini sağlamaktır” dedi.

         
                   
         

 

 

 

       

Copyright Gaziantep Kolej Vakfı | 2015 | Tüm Hakları Saklıdır